Virtuálna trieda

Ak máš rád interakciu s inými študentmi, dobrú a veselú partiu spolužiakov a celé to chceš zažiť online, je tento kurz presne pre teba.

Naša licencovaná zahraničná online aplikácia zaručí, že sa budeš cítiť ako v reálnej jazykovke, aj keď budeš sedieť pohodlne vo svojom gauči. Budeš veľa komunikovať, odbúraš si bariéru z rozprávania a v jazyku začneš napredovať naozaj rýchlo.

Vyvinutá technológmi. Osvedčená učiteľmi.

Naše virtuálne triedy bežia na licencovanej platforme. Vďaka nej zažiješ reálnu hodinu priamo vo svojom laptope. Lektor ti pred hodinou vždy pošle odkaz na prihlásenie do triedy. Svojich spolužiakov ako aj lektora budeš vidieť na svojej obrazovke a komunikovať budeš cez vstavaný mikrofón alebo cez slúchadlá. Lektor hodinu vedie presne tak ako by si bol v jazykovke – vysvetľuje, pýta sa a vedie interaktívnu komunikáciu, do ktorej ťa neustále zapája.

Čo v kurze zažiješ a získaš?

Čo je pre online štúdium potrebné?

Benefity našich kurzov

Nízky počet ľudí v skupine (3-4)

Licencovaná Direct Method

Možnosť príspevku REPAS